Kilka słów o sobie

Ciągle poszukuję… także samego siebie. I coraz częściej dochodzę do wniosku, że większość rzeczy na tym świecie nie ma sensu.

Kocham muzykę i film. Śpiewam i tworzę w zespole Fact or Fiction? Jeśli trafi się okazja chętnie działam jako aktor. Niedawno zająłem się tworzeniem podcastu „maki talkie”. Byłem redaktorem naczelnym największego polskiego portalu poświęconego tematyce Apple – MyApple.pl. Lubię pisać, stąd też blog. Jestem pedantem, a co gorsze perfekcjonistą. Także estetą i niepoprawnym marzycielem. Niby mieszanka wybuchowa, ale nie jestem aż taki zły ;)

Jestem fanem nowych technologii, trochę gadżeciarzem, Mac-userem i zwolennikiem sprzętu Apple (nie fanbojem). Interesuję się szeroko pojętym stylem i elegancją, fascynują mnie piękne zapachy. Poza tym uwielbiam dobre jedzenie, wina i ciekawe książki. Czytam mniej niż bym chciał, ale pracuję nad tym.

Osoby zaznajomione z tematyką perfumeryjną od razu skojarzą tytuł bloga ze znaną kreacją i faktycznie będzie to dobre skojarzenie. Sama nazwa perfum wydała mi się na tyle intrygująca, by z lekką zmianą zatytułować nią blog. Jest też dla mnie bardzo sympatyczna z innego powodu. Od pewnego czasu interesuję się męskim stylem i elegancją. Tweed w nazwie to oczywiste nawiązanie do tego elementu moich zainteresowań. Po drugie jabłka są zielone, więc można też doszukać się pewnych związków z Apple. Po trzecie wreszcie jest to przecież nazwa kompozycji perfumeryjnej. W tej nazwie zawiera się więc kilka rzeczy, a także  moja naturalna skłonność do posiadania wielu zainteresowań, które traktuję poważnie. Bo taki właśnie jestem – lubię myśleć o sobie, trochę nieskromnie, jako o człowieku renesansu.

Dziękuję za zainteresowanie, zapraszam do lektury i polecam się na twitterze.

Kontakt mailowy: greenpolishtweed na gmail.com

%d blogerów lubi to: